Шановні гості нашого сайту!


Я вітаю на сайті Кременчуцького професійного ліцею сфери послуг тих, хто вже закінчив наш навчальний заклад, а також тих, кого цікавить сфера послуг.

Історія розвитку людства з давніх давен і до наших днів знає багато різних секретів спілкування людей між собою, які формуються у процесі торговельних відносин, а також безліч злетів кулінарного та поварського мистецтва .

Сучасна людина, що живе в епоху високотехнологічних і стрімких швидкостей, інколи не має можливості навіть подумати про здорове раціональне харчування. Але всі ми розуміємо, що головне в нашому житті – це здоровий спосіб життя (харчування, спілкування, відпочинок).

Наш ліцей готує кваліфікованих робітників для сфери послуг, які завжди користуються попитом на ринку праці: кухарів, кондитерів, тісторобів, продавців продовольчих товарів, контролерів - касирів, офіціантів , барменів.

Я запрошую Вас у подорож до світу кулінарних шедеврів, які створюються у нашому навчальному закладі фахівцями і учнями, а також до спілкування на професійному рівні ділових відносин, якими оволодівають наші учні торговельного відділення.

Після закінчення Кременчуцького професійного ліцею сфери послуг наші випускники мають змогу навчатися за обраними професіями у вищих навчальних закладах міста, області, України, а також працювати на підприємствах, установах, закладах міста, району.

Ми завжди раді бачити Вас у нашому навчальному закладі , а також спілкуватися на нашому сайті.

З повагою директор ліцею
Дубова Вікторія Григорівна